Workshop

Magical Essential Oils

Zaterdag 29 augustus
13:15-17:15

Liv Leidse Hout

Ontdek zelf tijdens deze bijzondere workshop hoe jij jouw eigen mediumschap met de inzet van essentiële oliën kan activeren & hoe je jouw lichaam kan inzetten als zuiver kanaal.

Vanuit onze liefde voor de energiewereld én de liefde voor moeder natuur hebben we deze bijzondere workshop voor jullie samengesteld. Ook dit is weer een workshop die je nergens anders gaat tegenkomen, wij doen het altijd nét even anders. En we doen het ook nog op een sprookjesachtige locatie, verscholen in het park van Leidse Hout.
Wij geloven in oprechte afstemming zodat de groep exact krijgt wat ze nodig heeft. Dit gaan we ook voor deze workshopmiddag doen.

Wat kan jij van ons verwachten?

Hanneke de VreugdLichaamswerker & Oliesjeik – neemt je mee in de wondere wereld van pure essentiële oliën. Deze oliën vind je niet in de winkels vanwege hun krachtige werking op fysiek, mentaal, spiritueel en emotioneel niveau. Hoe krachtig dit is, ga jij zelf ontdekken.

Met een aantal speciaal geselecteerde oliën gaat zij jou laten ervaren hoe je jouw lichaam als zuiver instrument kan inzetten én hoe jij jouw spirituele bewustzijn eenvoudig kan verhogen.

Sandra van VelzenDocent Mediumschap & Bewustwording – neemt je mee in de magische wereld van mediumschap. In combinatie met de speciaal geselecteerde oliën gaat zij jou een aantal mediumschap oefeningen laten doen waarmee jij jouw eigen mediumschap nog meer kan activeren. Welke oefeningen dit precies zullen zijn, gaat zij op die middag middels afstemming bepalen.

Na deze workshop weet jij met welke oliën en oefeningen je jouw eigen mediumschap verder kan ontwikkelen en ondersteunen. Voor coaches, mediums, healers en lichaamswerkers is dit tevens een prachtige kans om inzicht te krijgen hoe jij jouw eigen aanbod kan verrijken met de inzet van essentiële oliën tijdens jouw sessies.

Verder kan je verwachten dat het ook heel erg leuk en gezellig gaat worden. Wij houden van mensen en van verbinden. Wat ons betreft valt of staat het succes van een workshop of opleiding met het hebben van een fijne verbinding met elkaar. Ook zorgen wij voor de koffie, thee, water en allerlei lekkers. Bij mooi weer kunnen we ook gebruikmaken van de voortuin.

Deze workshop is een waardevolle toevoeging aan de opleiding Magisch Mediumschap én de opleiding Magisch Mediumschap- The Next Step maar ook als je deze opleiding(en) nog niet hebt gevolgd, is het echt een aanrader voor jouw eigen spirituele ontwikkeling.

Belangrijke informatie

Datum: zaterdag 29 augustus 2026
Tijd: Inloop vanaf 13.00 uur, we starten om 13.15 uur en ronden af om 17.15 uur
Locatie: Liv Yoga & Mindfulness Centrum, Groene Maredijk 100, 2334 CT Leiden
Maximaal aantal deelnemers: 10
Tickets: € 99,- vrij van btw
Early Bird Tickets: € 77,- vrij van btw – beperkt beschikbaar
Aanmeldlink: https://www.whichwayisnorth.nl/event-details/magical-essential-oils

Als extraatje zal er exclusief voor jullie als deelnemer van Magical Essential Oils een set specifieke essentiële oliën tegen gereduceerd tarief beschikbaar worden gesteld. Je kan die na afloop van de workshop aanschaffen en meteen mee naar huis nemen zodat je de volgende dag weer verder kan gaan met jouw spirituele ontwikkeling.

Wij hebben ontzettend veel zin om onze kennis en ervaring met jullie te delen en hopen dan ook van harte dat we jou daar mogen ontvangen.

Door

Hanneke de Vreugd-Kromhout & Sandra van Velzen

Datum & Tijd

Zaterdag 29 augustus 13:15-17:15

Investering

€77,- Earlybird | €99,- Regulier

Locatie

Liv Leidse Hout

Taal

NL